تلفن همراه

۰۹۱۲۱۹۵۵۸۰۰

 

تلفن همراه

۰۹۱۲۱۹۳۲۰۰۵

 

خدمات اتوبار مالک اشتر

حمل بار و اثاثیه منزل

 با کامیون، کامیونت و نیسان های مسقف و موکت کاری شده و مخصوص کار باربری و اسباب کشی در تهران یکی از خدمات مهم اتوبار مالک اشتر می باشد.

بسته بندی اثاثیه

یکی از خدمات بار مالک اشتر برای تضمین سلامت بار و اثاثیه منزل، توسط تیم متخصص با استفاده از بروزترین شیوه بسته بندی به سبک استرچ و بابل رپ می باشد.

اجاره انبار

 همانند یک گاو صندوق بزرگ و مطمئن جهت نگهداری اثاثیه منزل و جهیزیه، کالاهای نمایشگاهی و … مطابق با نوع و حساسیت کالا بر اساس نیاز مشتریان می باشد.

ارسال وانت، نیسان ،خاور

ما خدمات حمل بار و اثاثیه منزل را از مبدا شهر ری و حومه به سایر نقاط کشور انجام می دهیم.

مشاوره رایگان

 مشاوره رایگان را در خصوص اسباب کشی،

 و خدمات دیگر به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار باربری و حمل و نقل قبل از سفارش آگاه می سازد.

نیروی فنی و خدمات

حمل اثاثیه منزل و خدمات فنی یک فعالیت نسبتا حرفه ای محسوب می شود که نیروی های خدماتی و فنی باربری مالک اشتر دارای تمامی مهارت های مربوطه می باشند.

درباره باربری مالک اشتر بیشتر بدانید

باربری مالک اشتر با سال ها سابقه در زمینه حمل و نقل ارائه دهنده خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل و همچنین انبارداری بار و اثاثیه در استان تهران با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی می باشد که این خدمات را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و روال کار جابجایی وسایل منزل را به صورت صفر تا صد انجام می دهد، خدمات صفر تا صد به این صورت می باشد که وقتی که شما با باربری مالک اشتر تماس می گیرید و یا یک رزرو آنلاین از طریق واتساپ و سایت انجام می دهید مشاوره را در زمینه حمل و نقل به شما ارائه داده و قیمت باربری را به شما اعلام می کند و بعد از انجام توافق بین شما مشتری گرامی و موسسه باربری مالک اشتر  یک روز را برای حمل بار های شما در نظر خواهند گرفت و کار بسته بندی و اسباب کشی شما را به صورت یکجا انجام می دهند و در نهایت خدمات تخصصی چیدمان وسایل را برای شما انجام می دهد.

باربری مالک اشتر برای اسباب کشی شما از افرادی کارآزموده و نیرومند استفاده می کند تا یک اسباب کشی حرفه ای را برای شما به وجود بیاورد و به عنوان خاطره ای شیرین از آن یاد کنید و ما را به سایر دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

چرا باربری مالک اشتر؟

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی مالک اشتر از زمان اولین تماس تا انتهای کار و انتقال بار در کنار شما بوده و راهنمایی های لازم را انجام می هند.

ناوگان سالم و استاندارد

حمل بار و اثاثیه در خودروهای استاندارد، سالم  و مناسب با اتاقک مخصوص تعبیه شده در آنها باعث افزایش ایمنی اثاثیه و بار شما می شود.

نیروهای متخصص

مالک اشتر حمل بار و چیدمان اثاثیه شما را توسط نیروهای مجرب و کارآزموده انجام می دهد که اثاثیه و بار مشتریان گرامی بصورت ایمن و سالم به مقصد برسد.

رانندگان کارآزموده

یکی از موارد مهم و ضروری در فرآیند باربری  از مبدا به مقصد در شرایط ایمن و جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل است که رانندگان ناوگان مالک اشتر این موارد را کاملا رعایت می کنند.

رزرو تلفنی

سـرویس خـود را به صـورت تلفنی رزرو کنید.

رزرو تلفنی از باربری مالک اشتر

 ممکن است شما علاقه ای به پر کردن فرم و رزرو حضوری نداشته باشید و بخواهید به صورت تلفنی وانت بار و خدمات اسباب کشی مورد نظر خود را سفارش بدهید. شما مشتریان گرامی میتوانید شماره باربری مالک اشترتماس گرفته و با مشاورین باربری هماهنگی لازم را به عمل آورید.

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

باربری مالک اشتر

در واتس اپ با ما گفتگو کنید